19-20 januari 2018: 41ste Huisman Snerttoernooi

Speelschema zaterdag bekend; wie speelt vroeg en wie speelt laat?

Op 19 en 20 januari 2018 zal voor de 41ste keer het Huisman Snerttoernooi worden georganiseerd. De Snertcie is druk bezig met de voorbereidingen en doet er alles aan om er ook dit keer weer een succesvol toernooi van te maken.

Zoals elk jaar is november de maand voor de inschrijvingen van het Snerttoernooi. Wil je meedoen met het toernooi? Zorg dan dat je inschrijving en de betaling van het inschrijfgeld voor 1 december a.s. bij ons binnen is. 

Klik hier voor het inschrijfformulier van het 41ste Huisman Snerttoernooi.
Klik hier voor de spelregels die gelden tijdens het 41ste Huisman Snerttoernooi.

UPDATE 15/1
Klik hier voor het speelschema voor de vrijdag van het 41ste Huisman Snerttoernooi.

UPDATE 20/1

Klik hier voor het speelschema voor de zaterdag van het 41ste Huisman Snerttoernooi.