Archief 2016

Belangrijke data in januari 2017!

  • Monday, December 19, 2016 11:04 PM

16de OuderKindToernooi

  • Sunday, December 11, 2016 12:00 PM

Wedstrijdverslag DS1 tegen Albatros DS5

  • Monday, December 5, 2016 5:23 PM

DS3 speelt een promotieduel!

  • Monday, December 5, 2016 5:16 PM

Aspiranten kampioen!

  • Monday, December 5, 2016 5:08 PM

Sinterklaas bij CTO'70 Volleybal!

  • Monday, December 5, 2016 4:44 PM

26 oktober: HOME!

  • Monday, November 21, 2016 11:30 PM

40ste Huisman Snerttoernooi

  • Monday, November 7, 2016 10:19 PM

Van de voorzitter - november 2016

  • Monday, November 7, 2016 10:17 PM

Herfstvakantie 2016

  • Saturday, October 15, 2016 12:04 PM

Wedstrijdverslag DS1 tegen Volamos DS3

  • Friday, October 14, 2016 4:06 PM

Geslaagd jubileum!

  • Monday, October 10, 2016 11:25 PM

Grote Clubactie 2016

  • Monday, October 10, 2016 11:20 PM

8 oktober 2016: 40 jaar CTO'70 Volleybal

  • Monday, September 26, 2016 10:59 PM

Bootcamp binnenkort van start

  • Monday, September 26, 2016 10:58 PM

Eerste trainingen seizoen 2016-2017

  • Monday, August 29, 2016 11:52 PM

Wedstrijden van onze seniorenteams

  • Monday, August 29, 2016 11:46 PM

Bardiensten in het Dorpshuis

  • Monday, August 29, 2016 11:39 PM

ASP1 KAMPIOEN!

  • Monday, May 23, 2016 1:03 AM

Een dag vol oranje!

  • Monday, May 23, 2016 12:56 AM

Van de voorzitter...

  • Monday, May 2, 2016 8:13 PM

Opzeggen en aanpassing contributie

  • Monday, May 2, 2016 8:07 PM

20 mei: ledenbijeenkomst over verenigingsstructuur

  • Monday, May 2, 2016 8:03 PM

27 mei: 30ste Jan Verkuijl Toernooi

  • Monday, May 2, 2016 8:00 PM

Volleybalprogramma mei-juni

  • Monday, May 2, 2016 7:50 PM

Geslaagde thuisspeeldag CTO’70 Volleybal

  • Monday, May 2, 2016 7:47 PM

ASP2 kampioen!

  • Monday, April 18, 2016 7:51 PM

23 april HOME!

  • Monday, April 18, 2016 7:50 PM

Goede Vrijdag: geen training

  • Sunday, March 20, 2016 6:53 PM

CMV: neem je vriendje of vriendinnetje mee!

  • Monday, March 7, 2016 8:56 PM

12 maart: wedstrijden voor CMV en ASP

  • Monday, March 7, 2016 8:55 PM

27 februari: HOME! volleybalwedstrijden in het Dorpshuis

  • Monday, February 22, 2016 8:21 PM

12 februari: nieuwe start recreanten!

  • Monday, February 8, 2016 9:55 PM

30 januari: eerste wedstrijden CMV'ers

  • Monday, January 25, 2016 12:08 AM

SNERT 2016 - speelschema zaterdag

  • Saturday, January 16, 2016 2:04 AM

SNERT2016: speelschema vrijdagavond

  • Monday, January 11, 2016 9:43 PM

Een geslaagd 15e OuderKindToernooi

  • Monday, January 11, 2016 9:40 PM