40e Cees Houweling Zaalspeldag

Zaterdag 4 maart is het zover. Op deze dag wordt gaat er menig hartje sneller kloppen van zowel de spelertjes als de begeleiders en wordt er weer door onze zaterdagjeugd gestreden om de felbegeerde beker.
Natuurlijk in drie categorieën. De JO13 pupillen trappen af, daarna komen de JO9 pupillen aan bod en we sluiten af met onze JO11 pupillen. De JO13 pupillen moeten allemaal om half 9 (08:30 uur) aanwezig zijn. De JO9 pupillen om 12 uur (12:00 uur) en de JO11 pupillen om 3 uur (15:00)

Kijk hier voor de teamindeling of in de gang van het clubgebouw. Kan je niet aanwezig zijn op deze dag, dan kan je jezelf afmelden bij de categorie coördinator.
D coördinator, Charl Oostheim: coordinatord.jeugdvoetbal@svcto70.nl
E coördinator, Mithieu van der Maat: coordinator.jeugdvoetbal@svcto70.nl
F coördinator, Michael Boerop, coordinator.jeugdvoetbal@svcto70.nl