Eerste Sportspeeltuin groot succes!

Afgelopen vrijdag om 16.00 uur begon dan echt de Sportspeeltuin van CTO'70 Volleybal. En zo'n eerste keer is dan toch wel spannend: hoeveel kinderen weten de weg naar het Dorpshuis te vinden.
Die vraag was heel snel beantwoord: 28 kinderen renden, vlogen, stuiterden, liepen, gooiden en sprongen een uur lang door de sportzaal.
Een mooi begin van een nieuw onderdeel van onze vereniging!

speeltuin3

Aan het einde van onze eerste Sportspeeltuin deden de kinderen nog een aantal oefeningen met een grote parachute. Zo maakten de kinderen een grote tent, rolde de bal van de ene naar de andere kant, stuiterde de bal heel veel en heel laag en wisten de kinderen de bal zo hoog te laten stuiteren dat hij het plafond raakte. Daarna was de bal moe en lieten ze de bal slapen. En ja dan ga je er zelf ook maar even bij liggen.

Een geslaagde afsluiter van de Sportspeeltuin! We zien jullie graag allemaal as. vrijdag weer!

speeltuin2