Soccer Talent Academy

Voetbalschool in Duivendrecht bij CTO'70!

Vanaf januari gaan we door met de ‘Soccer Talent Academy’ bij CTO'70 voor jeugd van 5 tot 12 jaar!
Iedereen heeft talent! Wij gaan er alles aan doen om het talent te verbeteren. Leer beter passeren, kappen, aannemen, schieten en verdedigen volgens de visie van Meulensteen dat techniek de basis is voor een goede voetballer. Ook nu zullen we weer met uitdagende oefenstof, nieuwe moves en diverse partijvormen/toernooivormen zorgen voor een prachtige sessie van 10 trainingen. Kleine groepen ingedeeld op basis van vaardigheid.

Heb jij zin om mee te doen? Geef je dan snel op voor een GRATIS proeftraining! bel of app naar 06-24202477!
De ‘Soccer Talent Academy’ is voor iedereen toegankelijk dus ook voor jongens/meisjes die geen lid van een club zijn.
Meer informatie vindt u door te klikken op onderstaande flyer.

inschrijven voetbalschool