CTO '70 Afdelingen

Archief 2016

CTO’70 gaat bruisend 2016 uit en sprankelend 2017 in

  • Tuesday, December 20, 2016 8:46 AM

Trekkingsuitslag Grote Clubactie bekend

  • Tuesday, December 13, 2016 1:47 PM

Ter nagedachtenis Lydia Hortensius-Broekhoff

  • Sunday, December 4, 2016 7:19 PM

Data Algemene Ledenvergadering

  • Monday, November 21, 2016 10:48 PM

Bereikbaarheid Sportpark de Hoop

  • Tuesday, November 8, 2016 12:28 AM

Walking Football

  • Monday, October 10, 2016 11:19 PM

Jubileum: CTO'70 Volleybal 40 jaar

  • Monday, September 26, 2016 11:26 PM

Soccer Talent Academy voetbalschool bij CTO'70

  • Monday, September 5, 2016 7:30 PM

Fit-, Doe- en Beweegmarkt op 3 september as.

  • Sunday, August 21, 2016 9:59 PM

Op weg naar een nieuwe toekomst

  • Monday, July 11, 2016 11:18 PM

Aankondiging Algemene Ledenvergadering

  • Monday, June 20, 2016 11:34 PM

G-team gehuldigd

  • Monday, June 13, 2016 9:47 PM

Kauwgomballentoernooi 2016

  • Monday, May 30, 2016 11:32 PM

In Memoriam: Jos Bokma

  • Monday, May 16, 2016 9:52 PM

7 tegen 7 festival

  • Monday, May 16, 2016 9:46 PM

Brand New Day

  • Tuesday, May 3, 2016 12:05 AM

Breng uw stem uit voor een nieuwe kinderspeelplaats op ons sportpark!

  • Monday, May 2, 2016 11:01 PM

Bedrijventoernooi 2016

  • Tuesday, April 19, 2016 12:30 AM

Voetbalkamp CTO'70 mei 2016

  • Tuesday, March 15, 2016 8:04 AM

Voetbalkamp

  • Wednesday, March 9, 2016 4:33 PM

Nominatie Coöperatief Fonds 2016

  • Tuesday, February 23, 2016 12:35 AM

Maandag 15 februari: ALV omni

  • Monday, January 25, 2016 11:59 PM

Carla Balvert ontvangt Vriendenprijs

  • Monday, January 11, 2016 10:18 PM