31 mei 2019: Hemelvaarttoernooi 2019

Recreantentoernooi in Duivendrecht

CTO’70 Volleybal organiseert op vrijdag 31 mei a.s. een gezellig recreantentoernooi in het Dorpshuis in Duivendrecht. Er is plaats voor maximaal 10 teams. De teams - met minimaal 2 dames per team - spelen in poules, kruisfinales en een finale. Elk team levert een scheidsrechter om de wedstrijden in goede banen te leiden.

Natuurlijk is het leuk als je wint, maar gezelligheid en sportiviteit staan bovenaan tijdens dit toernooi. Tussen de wedstrijden door en na afloop van het toernooi is de bar van het Dorpshuis geopend (betaling uitsluitend via pin). Parkeren bij het Dorpshuis is gratis!

Meedoen?
Mail naar Kees Sluis (sluiskimm@planet.nl) met vermelding van naam team, contactpersoon en telefoonnummer. Inschrijving sluit 25 mei a.s.!

Gegevens toernooi
Locatie:
Dorpshuis Duivendrecht
Dorpsplein 60, 1115 CX  Duivendrecht

Aanvang:
19.30 uur (einde toernooi: ca. 22.00 uur)

Kosten: 
20 euro per team (ter plekke contant af te rekenen)