Contributiebrief 2018-2019 verstuurd

Betaal op tijd en voorkom extra kosten!

Op 30 september is aan alle leden via mail de contributiebrief verstuurd met het verzoek om de contributie voor het einde van de maand oktober te voldoen. Mocht je de contributie in termijn willen betalen, dan kun je dit via een antwoord op deze mail aangeven.

Ook bij de financiƫn van onze vereniging werken we met vrijwilligers en daarom willen we jullie verzoeken om de contributie z.s.m. en conform afspraak te betalen. Dat scheelt deze vrijwilligers veel tijd, tijd die zij liever met volleybal bezig zijn.

Mocht de contributie niet op tijd zijn voldaan, dan kan het mogelijk zijn dat je extra incassokosten moet betalen. Voorkom deze extra kosten en betaal op tijd!

Mocht je de mail niet hebben ontvangen, kijk dan even in je spam of junkmail. Mocht je deze dan alsnog niet vinden, laat het weten en dan wordt de mail nogmaals aan je verstuurd.