Nieuw seizoen, nieuwe regels...

Wijzigingen reglementen en spelregels

In juni heeft de Bondsraad van de Nevobo een aantal reglementen en spelregels gewijzigd die gaan gelden in het nieuwe seizoen. Het is belangrijk om goed voorbereid de competitie in te gaan, dus zorg ervoor dat je de nieuwe reglementen en spelregels kent.

Voor ons als kleine vereniging is het belangrijk om de invallersbepalingen voor senioren goed te kennen (oftewel wanneer speelt een speler zich vast) en horizontaal invallen (maximaal 3 spelers uit andere teams). Qua spelregels zijn er veranderingen in de 'internal pass' en de opstelling van de serverende partij.

Klik HIER voor het artikel van de Nevobo over de wijzigingen in reglementen en spelregels (inclusief alle doorverwijzingen naar de reglementen en spelregels).

Klik HIER een samenvatting van de belangrijkste wijzigingen.